Witamy na oficjalnej stronie internetowej regionalnego ośrodka Enterprise Europe Network w Sopocie


 

Konsultacje nt. współpracy biznesowej z Japonią - poszukiwane firmy mające doświadczenie na tym rynku
Ośrodek Enterprise Europe Network przy PARP, wraz z EU-Japan Centre for Industrial Cooperation, planują organizację konsultacji poświęconych współpracy biznesowej z Japonią. Spotkanie skierowane będzie przede wszystkim do firm, które posiadają doświadczenie we współpracy z tym krajem i chciałyby podzielić się swoimi opiniami, również na temat ewentualnych przeszkód, jakie napotkały. Przekazane informacje posłużą przygotowaniu ostatecznej wersji raportu TSIA – Trade Sustainability Impact Assessment – przygotowywanego na zlecenie Komisji Europejskiej w ramach prac nad umową o wolnym handlu między Unią Europejską a Japonią. Więcej na temat tej inicjatywy na stronie www.tsia-eujapantrade.com.

Program spotkania obejmie też m. in. prezentację narzędzi wsparcia dostępnych dla polskich firm w zakresie rozwijania współpracy biznesowej z Japonią.

Planowany termin spotkania to pierwsza połowa listopada 2015 r. Odbędzie się ono w języku angielskim.

Wszystkich zainteresowanych możliwością udziału w spotkaniu bardzo prosimy o przesłanie wypełnionego formularza do 4 września 2015 r. na adres magdalena_zwolinska@parp.gov.pl.

 

Za: http://een.org.pl/index.php/azja/articles/tsia_japan.html

25-08-2015