Witamy na oficjalnej stronie internetowej regionalnego ośrodka Enterprise Europe Network w Sopocie


 

Rozmowy B2B 'gamesmatch' oraz polskie stoisko na targach Gamescom, 22-24 sierpnia 2017 r., Kolonia, Niemcy

W imieniu pomorskiego ośrodka sieci Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu "Wolna Przedsiębiorczość" zapraszamy do udziału w rozmowach B2B 'gamesmatch' skierowanych do podmiotów działających w szeroko pojętym sektorze gier komputerowych, które odbędą się w dniach 22-24 sierpnia 2017 r. podczas targów GAMESCOM w Kolonii, w Niemczech.

Ponadto, w ramach realizacji Branżowego Programu Promocji IT/ICT Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zorganizuje w trakcie targów polskie stoisko informacyjno-promocyjne.

DLA KOGO PRZEZNACZONE SĄ SPOTKANIA?
Giełda kooperacyjna przeznaczona jest dla przedstawicieli firm, uczelni i innych podmiotów działających w szeroko pojętej branży gier wideo i gier komputerowych. W ubiegłym roku 235 uczestników umówiło 438 spotkań.
 
Lista obecnie zarejestrowanych uczestników jest dostępna pod tym adresem

Rejestracji dokonać można przy użyciu formularza on-line

JAK TO DZIAŁA?
  • Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać.
  • Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej giełdy.
  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy.

UWAGA!
Wyboru firm, z którymi chce się odbyć spotkania podczas giełdy, mogą dokonywać tylko przedsiębiorcy zarejestrowani na giełdzie jako deweloperzy, twórcy, wydawcy lub inwestorzy (grupa pierwsza).
Pozostali zarejestrowani uczestnicy (np. usługi powiązane z grami tj. marketing, monetyzacja, produkcja audio, lokalizacja jak również inkubatory, parki technologiczne, NGO i instytucje publiczne) nie mogą samodzielnie dokonywać wyboru partnerów spotkań, mogą natomiast zostać zaproszeni do udziału w spotkaniach przez firmy wymienione w grupie pierwszej.
W dniach 22-24 sierpnia przy ponumerowanych stolikach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych, indywidualnych spotkań.

KOSZTY:
Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają koszty w zakresie transportu, zakwaterowania oraz biletu wstępu na targi gamescom.
 
Uczestnicy winni zakupić bilety na targi dla gości biznesowych - informacja o biletach
 
WAŻNE TERMINY:
  • Rejestracja uczestników i profilu trwa do 15 sierpnia
  • Wybór partnerów do spotkań trwa do 17 sierpnia
  • Spotkania B2B w dniach 22-24 sierpnia
 
INFORMACJE:
Wszelkie pytania dotyczące udziału w giełdzie kooperacyjnej należy kierować do pomorskiego ośrodka sieci Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu "Wolna Przedsiębiorczość", e-mail: pawel.gruszkowski@swp.gda.pl lub pod tel. 797 704 730.

 

28-06-2017