Witamy na oficjalnej stronie internetowej regionalnego ośrodka Enterprise Europe Network w Sopocie


 

B2B „Technology Cooperation Days” podczas targów Hannover Messe, 26-28 kwietnia 2016 r., Hanower, Niemcy

Pomorski ośrodek sieci Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu „Wolna Przedsiębiorczość” ma przyjemność zaprosić przedsiębiorców z szeroko pojętej branży przemysłowej w regionie do udziału w rozmowach B2B „Technology Cooperation Days”, odbywających się podczas targów Hannover Messe w Niemczech (26-28.04.2016), największych na świecie targach przemysłowych.

Giełda kooperacyjna Technology Cooperation Days organizowana od 2002 r. to międzynarodowe spotkanie pomiędzy przedsiębiorcami. Uczestnikom Technology Cooperation Days udostępniana jest baza danych, zawierająca profile pozostałych uczestników, pozwalająca znaleźć partnerów biznesowych i umówić się z nimi przez Internet na spotkanie na specjalnie do tego przygotowanym stoisku na terenie targów Hannover Messe. W tym roku tematem przewodnim giełdy jest Przemysł 4.0 – rozwiązania S.M.A.R.T. dla branży produkcyjnej oraz wydajne technologie produkcji.
 
Koszt wzięcia udziału w TCD do 16 marca jest bezpłatny, po tym dniu wynosi 119 EURO, w tej cenie uczestnicy otrzymują, oprócz wejściówek na targi Hannover Messe, możliwość:
  • zaprezentowania swoich projektów, technologii, produktów, usług w katalogu online, a następnie partnerom biznesowym podczas dwustronnych spotkań
  • zdobycia informacji na temat najnowszych technologii, produktów i rozwiązań
  • nawiązania kontaktów biznesowych, partnerów do R&D
Spotkania umówione przed imprezą poprzez platformę internetową będą się odbywać podczas targów Hannover Messe na przygotowanym w tym celu stoisku w hali 2.
 
 
Strona targów Hannover Messehttp://www.hannovermesse.de
 
Strona Technology Cooperation Dayshttps://www.b2match.eu/technologycooperationdays
 
 
 
Zainteresowanych udziałem szczegółami dot. udziału w ww. imprezie targowej zapraszamy do kontaktu z pomorskim ośrodkiem sieci Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu Wolna Przedsiębiorczość: Paweł Gruszkowski, e-mail: pawel.gruszkowski@swp.gda.pl, tel.: +48 796 704 730


 
01-03-2016