Polsko – Chińska Izba Gospodarcza jako jedyna bilateralna Izba wpiera zarówno polskich jak i chińskich przedsiębiorców. Dzięki naszym biurom w Chinach jesteśmy w stanie dostosować wsparcie dla polskiego biznesu w Chinach w zależności do potrzeb firm.Dla polskich importerów i eksporterów oferujemy szereg usług tak jak organizację wyjazdu na targi do chin, weryfikację firm w Chinach, wprowadzenie produktu do Chin, rejestrację firmy w Chinach.

www.pchig.pl
 

Serwis ChinskiRaport.pl umożliwia weryfikację KRS chińskiej firmy już w 72 godziny. Dowiedzieć się można czy firma z która chcemy robić interesy w Chinach w ogóle istnieje, czy jest to fabryka, czy tylko pośrednik. Sprawdzając firmę dowiesz się, kiedy ona powstała, jak duży ma kapitał zakładowy, do kogo należy, czy posiada potrzebne licencję importowe i eksportowe, czy ma zarejestrowane CE i inne certyfikaty.
 

 

 

ESPA2 - Twój sukces na rynku hiszpańskim

ESPA2 to międzynarodowy, bezpłatny projekt finansowany ze środków UE. Projekt jest adresowany do przedsiębiorców, którzy chcą nawiązać współpracę biznesową z firmami hiszpańskimi (głównie z sektora MŚP). Podstawowy cel projektu to nauka języka hiszpańskiego i poznanie specyfiki kulturowej prowadzenia biznesu z Hiszpanią. Każdy zalogowany użytkownik może również dodać swoją ofertę do bazy firm, jak i wyszukać partnera biznesowego z Hiszpanii.

www.espa2.eu

 


Portal Eksportuj.pl został stworzony z myślą o dynamicznie rozwijających się polskich firmach, które chcą zaistnieć ze swoimi produktami bądź usługami na rynkach międzynarodowych. Grupą docelową serwisu są eksporterzy i polscy przedsiębiorcy. Od samego początku misją Eksportuj.pl było dostarczanie ważnych i praktycznych informacji, pomocnych w rozwijaniu działalności eksportowej, dotyczących nie tylko specyfiki prowadzenia biznesu na poszczególnych rynkach zagranicznych, ale też w sposób szeroki poruszających tematykę budowania skutecznych strategii rozwoju przedsiębiorstw. Portal Eksportuj.pl to jedno z największych kompendiów wiedzy na temat szeroko pojętego zarządzania firmą, HR, marketingu, logistyki i handlu zagranicznego w polskim Internecie.  


  start

Poland Germany Consult WINIARSKI wspiera polskie podmioty gospodarcze w drodze na nowe rynki w zakresie eksportu i importu (b2b, b2c). Nasze usługi towarzyszą procesom decyzyjnym właścicieli i zarządów przedsiębiorstw, działów marketingu, eksportu i zakupów. Pomagamy w znalezieniu nowych rynków zbytu, odpowiednich partnerów do kooperacji, rzetelnych dostawców i dystrybutorów. Zakres naszych usług obejmuje propozycje optymalnych lokalizacji działalności na podstawie analiz rynku, zakładanie i prowadzenie oddziałów wraz z kompletną opieką prawną i podatkową, pomoc w inwestycjach związanych z zakupem i sprzedażą przedsiębiorstw oraz rekrutacji pracowników.
Dzięki naszemu wielojęzycznemu zespołowi, stałej współpracy z ekspertami i inżynierami z różnych branż oraz doświadczonymi specjalistami w zakresie marketingu, a także dzięki lokalizacji ośrodków naszej firmy w Poznaniu i Wrocławiu (Polska), Berlinie (Niemcy) i Kijowie (Ukraina) jesteśmy w stanie dynamicznie i profesjonalnie przystąpić do realizacji Państwa zleceń, dostarczając skutecznych i sprawdzonych w praktyce rozwiązań. Na życzenie w każdym z ww. ośrodków jesteśmy w stanie zapewnić własny adres i reprezentacyjne pomieszczenia biurowe i magazynowe wraz z pełnym serwisem biznesowym i biurowo-administracyjnym
.
Jeśli zdecydowaliby się Państwo na wejście na rynek niemiecki, intensyfikację swojej aktywności, rozbudowę bądź zmianę sieci przedstawicieli, otwarcie własnego oddziału lub potrzebowali innej formy pomocy związanej z obsługą rynków krajów Unii Europejskiej, a w szczególności rynku niemieckiego, pozostajemy do Państwa dyspozycji.
 
 
WINIARSKI Poland Germany Consult
Business Center
Berlin
Westhafenstr. 1 D-13353 Berlin
Tel. +49 30 21 96 60 38
Fax +49 30 21 96 61 74
info@de.winiarski.eu
 

www.winiarski.eu

 

 

Portal DORADCA-UE.pl

Portal powstał z myślą o wszystkich zainteresowanych sfinansowaniem inwestycji z Funduszy Europejskich. Oferta kierowana jest do przedsiębiorców oraz firm doradczych. Główną usługę, oferowaną przez portal, stanowi bezpłatne pośredniczenie w kontakcie pomiędzy wyżej wymienionymi podmiotami. Dzięki innowacyjnej wyszukiwarce funduszy unijnych, zawierającej opisy Programów Operacyjnych, a także systemowi kont wewnętrznych, użytkownicy mogą sformułować zapytanie dotyczące dostępnych dotacji unijnych, które jest następnie przekazywane poprzez e-usługę do firm doradczych. W ten sposób firmy konsultingowe mogą  skontaktować się bezpośrednio z przedsiębiorcami, by udzielić im odpowiedzi na zadane zapytanie.