Witamy na oficjalnej stronie internetowej regionalnego ośrodka Enterprise Europe Network w Sopocie


 

Coffitivity #19

Co?

Coffitivity to cykl dla pomorskich przedsiębiorców, start-upowców i osób kreatywnych gotowych na networking i przedsiębiorczą inspirację przy dobrej kawie.

Tematem lipcowego  Coffitivity #19 będzie: Inspirujący bunt, czyli jak odnaleźć własną drogę w biznesie  

Od 2017 roku cykl organizuje pomorski ośrodek sieci Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu „Wolna Przedsiębiorczość”.

Dlaczego warto?

Historie sukcesów firm i marek pokazują, że nowe biznesy rodzą się nie tylko z woli przejścia na własny rachunek, ale z twórczego buntu wobec nijakości, a nawet bylejakości oferty dostępnej na rynku. Jednak sam pomysł i chęć robienie czegoś po swojemu, mogą nie wystarczyć, żeby uruchomić projekt biznesowy, a co dopiero prosperować na rynku. Trzeba poznać sektor i konkurencję, z którymi przyjdzie się zmierzyć. Przygotować plan biznesowy i od razu myśleć nad kierunkiem rozwoju, uwzględniając nie tylko swoje cele, ale też trendy i prognozy. Zwłaszcza, gdy branża, którą chcemy podbić, do łatwych nie należy.  

 
Projektowanie i produkcja ubrań dla dzieci to jeden z najtrudniejszych biznesów. Wzrostowi rynku artykułów dziecięcych, towarzyszy rosnąca świadomość rodziców, którzy wybierając produkty dla swoich dzieci, oprócz wygody i bezpieczeństwa coraz częściej stawiają na jakość. A do tego, realizując swoją wizję, trzeba zawsze pamiętać o drugiej równie ważnej i wymagającej grupie – najmłodszych klientów.  

Podczas wakacyjnej odsłony Coffitivity gość specjalny – Marta Ożóg-Orzegowska, współtwórczyni i współwłaścicielka KUKUKID – podpowie, w jaki sposób, zakładając firmę lokalnie, od początku można rozwijać ją globalnie. Zdradzi, ile przygotowań i pracy trzeba, by w niecałe 2 lata zarobić pierwszy milion i sprzedawać swój produkt w 70 miejscach na całym świecie
 

Jak zawsze zapewniamy inspirację i networkingową atmosferę przy kawie i słodkim „co nieco”. Tym razem spotkanie w wakacyjnej odsłonie odbędzie się w gościnnych wnętrzach Capuccino Cafe w Spocie.  

Program spotkania

 18:00    Coffitivity #19 intro

18:15   Marta Ożóg-Orzegowska o inspirującym buncie i odnajdywaniu własnej drogi w międzynarodowym biznesie 

od 19:00     Networking 
 

Warto pamiętać o zabraniu wizytówek - wśród uczestników spotkania rozlosujemy niespodziankę.  

Goście specjalni:

Marta Ożóg-Orzegowska – współzałożycielka i współwłaścicielka dziecięcej marki odzieżowej KUKUKID. W ciągu 2 lat wprowadziła brand do sprzedaży w 25 krajach. Do niedawna związana zawodowo z firmą LPP S.A., gdzie pełniła obowiązki brand managera marek CROPP i SiNSAY. Była odpowiedzialna za stworzenie strategii pozycjonowania i wprowadzenie marki SiNSAY na rynek.

Entuzjastka i specjalistka w zakresie nowych mediów i komunikacji młodzieżowej. Wykładała marketing w Via Moda i Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku.  

O Coffitivity:

Sesje networkingowe Coffitivity, organizowane obecnie przez pomorski ośrodek sieci Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu „Wolna Przedsiębiorczość”, to autorski pomysł na promowanie i animowanie rozwoju pomorskich środowisk przedsiębiorców i start-upowców.

Cykl adresowany jest do osób realizujących ciekawe projekty biznesowe, szukających okazji do nawiązania nowych kontaktów, poznania nietuzinkowych ludzi i idei. Coffitivity, to spotkania dla tych, którzy mają głowę pełną pomysłów, nie boją się nowych wyzwań, szukają inspiracji, a do tego lubią dobrą kawę i chcą poznawać ciekawe miejsca w Trójmieście.

 

Kiedy i gdzie?

19 lipca (środa), godz. 18:00

Capuccino Cafe, ul. Zamkowa Góra 25, Sopot (SKM Sopot Kamienny Potok) 

Rejestracja: 

Wstęp wolny, aby wziąć udział w Coffitivity #19 należy zarejestrować się na: http://coffitivity19.evenea.pl

Do wydarzenia można również dołączyć na Facebookuwww.facebook.com/UwolnijSwojaPrzedsiebiorczosc/events

 

Uwaga: W trakcie spotkania będzie sporządzana dokumentacja fotograficzna. Biorąc udział w spotkaniu uczestnik wyraża zgodę na nieodpłatne i nieograniczone w czasie upublicznianie swojego wizerunku na zdjęciach i filmach zrealizowanych podczas wydarzenia na potrzeby działań promocyjnych prowadzonych przez Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” i działającym przy nim pomorski ośrodek sieci Enterprise Europe Network. Jeśli nie życzysz sobie być widocznym/ą na zdjęciach, zgłosić to na miejscu przy potwierdzeniu rejestracji. 

  

Kontakt: 

Pomorski ośrodek sieci Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu „Wolna Przedsiębiorczość": Magdalena Żółkiewicz, e-mail: magdalena.zolkiewicz@swp.gda.pl.

11-07-2017