Witamy na oficjalnej stronie internetowej regionalnego ośrodka Enterprise Europe Network w Sopocie


 

Rozmowy B2B w Liverpoolu dla branży biomedycznej - zdobądź grant i nowe kontrakty, 16-17.06.2016, Liverpool, Wielka Brytania

Północno-zachodnia część Wielkiej Brytanii to siedziba blisko 1000 firm biomedycznych, 3 największych klastrów sektora i największego kampusu klinicznego.

Sieć ośrodków Enterprise Europe Network rozpoczęła współpracę z International Festival for Business – IFB2016, obywającej się w Liverpoolu globalnej imprezy, podczas której nawiązuje się kontakty biznesowe i zdobywa nowe kontrakty handlowe. W trakcie wydarzenia tysiące firm przez trzy tygodnie biorą udział w networkingu i rozmowach biznesowych. To unikalne miejsce, które umożliwia odbycie wielu spotkań B2B twarzą w twarz. 

Oferta sieci Enterprise Europe Network i IFB2016 skierowana jest do firm, uczelni oraz organizacji badawczych, aktywnych w sektorze biomedycznym obejmującym: 
  • biotechnologii i farmaceutyki,
  • kontraktowe organizacje badawcze (CRO),
  • kontaktowe organizacje produkcyjne (CMO),
  • usługi diagnostyczne,
  • usługi analityczne,
  • technologie medyczne,
  • ochronę zdrowia,
  • technologie cyfrowe.
Szczegóły i rejestracja na stronie: http://biomedical.talkb2b.net

Sieć ośrodków Enterprise Europe Network oferuje 100 grantów w kwocie do 500 funtów dla wybranych uczestników rozmów B2B podczas Biomedical Brokerage Event
 
W ramach grantu firma otrzymuje dwa noclegi w dniach 15-16 czerwca o wartości £150 oraz zwrot do £350 za bilety lotnicze. Istnieje możliwość opłacenia przelotu i hotelu tylko jednej osoby.
 
Szczególnie brane pod uwagę są firmy poszukujące nowych technologii lub produktów, ale również dostawcy i producenci oferujący rozwiązania lub usługi mające potencjalną wartość dla firm brytyjskich mogą być premiowani grantem.
 
Uwaga!
Warunkiem otrzymania grantu jest rejestracja profilu firmy do 6 maja na stronie: http://biomedical.talkb2b.net/members/register
 
Po wprowadzeniu wszystkich danych, oferta kooperacyjna firmy będzie oceniona przez niezależny panel ekspertów, a informacja o przyznaniu finansowania zostanie przesłana w terminie 7 dni roboczych od rejestracji.
 
Więcej informacji:
Ośrodek sieci Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu "Wolna Przedsiębiorczość", Paweł Gruszkowski, tel.: +48 796 704 730, e-mail: pawel.gruszkowski@swp.gda.pl
25-04-2016