Witamy na oficjalnej stronie internetowej regionalnego ośrodka Enterprise Europe Network w Sopocie


 

Wręcznie nagród laureatom konkursu "Orły Eksportu" w woj. pomorskim, 18 czerwca 2015 r., Gdańsk

Ośrodki Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu „Wolna Przedsiębiorczość" w Sopocie oraz przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, we współpracy z redakcją dziennika ,,Rzeczpospolita’’ serdecznie zapraszają na wydarzenie z cyklu regionalnych spotkań połączonych z uroczystym wręczeniem nagród laureatom konkursu Orły Eksportu w województwie pomorskim, które odbędzie się w dn. 18 czerwca 2015 r. o godzinie 9:30, w Hotelu Mercure Stare Miasto w Gdańsku.

W najbliższych latach eksport będzie motorem napędowym polskiej gospodarki. Potencjał jest bardzo duży, ale aby polscy przedsiębiorcy mogli odnieść sukces, niezbędna jest wiedza w jaki sposób stać się globalną firmą i na jakie rynki eksportowe nastawić się w przyszłości.

Jak rozwijać firmę wykorzystując potencjał eksportowy i zarazem ustrzec się przed niestabilnością zagranicznych rynków zbytu? Na te pytania odpowiedzi uzyskacie Państwo podczas spotkania w Gdańsku.

Podczas wydarzenia zostaną uhonorowani laureaci Konkursu Orły Eksportu w województwie pomorskim w poszczególnych kategoriach:
- Najlepszy eksporter,
- Najdynamiczniejszy eksporter,
- Najlepszy debiut w eksporcie,
- Eksportowy produkt,
- Osobowość eksportu.

Konferencja ma charakter otwarty i jest adresowana do przedsiębiorców z województwa pomorskiego.

Partnerami wydarzenia są sieć Enterprise Europe Network oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Zgłoszenia prosimy kierować do 15 czerwca 2015 r. na adres e-mail.: joanna.krusinska@rp.pl, tel.: 600 606 424 lub agnieszka.mezynska@rp.pl tel.: 668 176 175

Więcej informacji: http://konferencje.rp.pl/wydarzenie/info/2451,top10-najbardziej-perspektywiczne-rynki-dla-polskiego-eksportu.html

11-06-2015