Witamy na oficjalnej stronie internetowej regionalnego ośrodka Enterprise Europe Network w Sopocie


 

Coffitivity #8: Przepis na sukces – czy przedsijbiorc1 trzeba sij urodzif, czy mo?na sij tego nauczyf?, 25 listopada 2015 r., Hipodrom Sopot

Co?

Cykl Coffitivity jest adresowany do ludzi kreatywnych, miłośników dobrej kawy i inspirującego networkingu. Hasłem przewodnim listopadowego Coffitivity #8 będzie: Przepis na sukces – czy przedsiębiorcą trzeba się urodzić, czy można się tego nauczyć? Wydarzenie jak zawsze organizuje Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” przy współpracy z Miastem Sopot.

Dlaczego warto?

Jesteśmy w ciągłym biegu, żeby nadążyć za nieustannie przyspieszającą rzeczywistością. Z braku czasu w codziennym życiu i w interesach często wybieramy łatwe i przede wszystkim szybkie rozwiązania – „fast food” i „fast money”. Tymczasem, tak jak dobra potrawa w kuchni, tak prosperita w biznesie wymaga czasu, pracy i pełnowartościowych składników. Czy w pędzącym świecie jest miejsce na slow food i „podróż szlakami ekologii i dobrego życia”? Czy głód sukcesu i przedsiębiorczy apetyt są gwarancją powodzenia w biznesie? Czy istnieje jeden gotowy przepis na sukces?

Podczas listopadowego Coffitivity gość specjalny – Przemysław Ciernioch – opowie o tym jak, nie umiejąc gotować i nie znając się na projektowaniu restauracyjnych wnętrz, stworzyć ogólnopolską sieć barów ze zdrową żywnością.

Jak zawsze organizatorzy zapewniają networkingową atmosferę przy dobrej kawie i małym „co nieco”, tym razem w nowych przestrzeniach konferencyjnych sopockiego Hipodromu. Warto pamiętać o zabraniu wizytówek – wśród uczestników spotkania rozlosowana zostanie niespodzianka.

Program spotkania

18:00        Coffitivity intro

18:15        Przemysław Ciernioch o tym, czy przedsiębiorcą trzeba się urodzić, czy można się tego nauczyć

od 19:00 Networking

Gość specjalny:

Przemysław Ciernioch – absolwent Politechniki Gdańskiej, przedsiębiorca. Już w czasie trwania studiów założył własny biznes (sieć punktów ksero) pod marką COPIK. Obecnie rozwija ogólnopolską sieć barów ze zdrową żywnością pod marką BIOWAY.

O Coffitivity:

Sopockie sesje networkingowe Coffitivity, organizowane przez Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” przy współpracy z Miastem Sopot, to autorski pomysł na promowanie i animowanie trójmiejskich środowisk kreatywnych. Cykl adresowany jest do osób realizujących ciekawe projekty, szukających okazji do nawiązania nowych kontaktów, poznania nietuzinkowych ludzi i idei. Coffitivity, to spotkania dla tych, którzy mają głowę pełną pomysłów, nie boją się nowych wyzwań, szukają inspiracji, a do tego lubią dobrą kawę i chcą poznawać ciekawe miejsca w Sopocie.

facebook.com/UwolnijSwojaPrzedsiebiorczosc/events

Kiedy i gdzie?

25 listopada 2015 r. (środa), godz. 18:00
Hipodrom Sopot (sala konferencyjna przy hali pomarańczowej), ul. Polna 1

Zgłoszenia i kontakt

Wstęp wolny, aby wziąć udział w Coffitivity #8 należy zarejestrować się na: www.coffitivity8.eventbrite.com
Do wydarzenia można również dołączyć na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1015113181842469

 

Śledź nas na: www.facebook.com/UwolnijSwojaPrzedsiebiorczosc

18-11-2015