Witamy na oficjalnej stronie internetowej regionalnego ośrodka Enterprise Europe Network w Sopocie


 

Konferencja "Successful R&I in Europe 2017", 2-3 marca 2017 r., Dusseldorf, Niemcy

 

Zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji poświęconej współpracy przy projektach badawczych w ramach programu Horyzont 2020, "Successful R&I in Europe 2017", która odbędzie się w dniach 2 - 3 marca 2017 r. w Dusseldorfie w Niemczech.

Konferencja organizowana przez Ministerstwo Innowacji, Nauki i Badań Kraju Związkowego Nadrenii Północnej i Westfalii oraz sieć Enterprise Europe Network, przy wsparciu Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych Unii Europejskiej dedykowana jest wszystkim podmiotom zainteresowanym nawiązaniem współpracy naukowo-badawczej w ramach programu Horyzont 2020. Badacze, którzy zgłoszą najciekawsze pomysły na projekty w ramach programu Horyzont 2020 (link do rejestracji projektów) zostaną zaproszeni do bezpłatnego udziału w konferencji, która odbędzie w marcu w Düsseldorfie. Na konferencji spotkają się uczeni z Niemiec, Polski, Holandii, Belgii, Finlandii, Francji oraz Izraela. Organizatorzy czekają na propozycje wystąpień do 8 lutego.

Opłata dla pozostałych uczestników wynosi 120 euro za dwa dni lub 95 euro za jeden dzień. Opłata zawiera transfer z lotniska w Düsseldorfie do hotelu, w którym będzie się odbywać konferencja, wspólną kolację oraz udział w wycieczce "Düsseldorf by night".

Sesje tematyczne koncentrować się będą wokół siedmiu głównych dziedzin: teleinformatyki, energii, nanotechnologii/materiałów, zrównoważonej gospodarki, nauk o życiu, transportu oraz SME Instrument.

Na sesjach głównych będą prezentowane zakończone już projekty, jak również te, których autorzy poszukują partnerów do konsorcjów. Uczestnicy dowiedzą się, z jakich usług mogą skorzystać przy tworzeniu i składaniu projektów.

Rejestracja online: http://www.horizon2020.zenit.de/networking2017/successful-ri-in-europe-2017/online-registration/

Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie internetowej: http://www.horizont2020.zenit.de/networking2017

 

02-02-2017