Witamy na oficjalnej stronie internetowej regionalnego ośrodka Enterprise Europe Network w Sopocie


 

Otoczenie ma znaczenie, czyli inspiracja, networking i kawa, 30 września 2015 r., Sopot

Co?

Coffitivity to wydarzenia adresowane do miłośników dobrej kawy, kreatywnych ludzi i inspirującego networkingu. Tematem przewodnim Coffitivity #6 będzie: Otoczenie ma znaczenie, czyli o aranżowaniu przestrzeni i relacji w biznesie. Cykl organizuje Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” we współpracy z Miastem Sopot.

Dlaczego warto?

W ciągu swojego życia człowiek spędza w pracy średnio 10 000 dni. Wraz postępem i nieustannym rozwojem nowych technologii zmienia się sposób wykonywania pracy. Niezależnie od tego czy pracujemy na etacie, czy prowadzimy własną firmę, na komfort i jakość pracy wpływa organizacja przestrzeni biznesowej. Z jednej strony to oczywiście ergonomiczne biuro i jego wyposażenie, a także sposób, w jaki wykorzystujemy dostępne zasoby. Z drugiej – to nasze nastawienie i ludzie, z którymi współpracujemy, bo o sukcesie decydują nie tylko przedmioty którymi się otaczamy, ale też relacje biznesowe jakie nawiązujemy.

W trakcie wrześniowego Coffitivity gość specjalny – Szymon Mielewczyk – opowie co wspólnego mają ze sobą informatyka i projektowanie ergonomicznych wnętrz. Podpowie, jak kilkoma trickami odpicować biuro, by pracowało się przyjemniej. Doradzi też, jak najlepiej w przestrzeni pracy wykorzystać otwarty ekosystem biznesowy i networking, bo dla sukcesu znaczenie ma całe otoczenie.
Jak zawsze zapewniamy inspirującą atmosferę, aromatyczną kawę i słodkie „co nieco” – tym razem w wyjątkowej scenerii Skansenu Archeologicznego „Grodzisko w Sopocie”.

Warto pamiętać o zabraniu wizytówek – wśród uczestników spotkania rozlosujemy niespodziankę!


Program Spotkania:

18:00   -    Coffitivity intro

18:15    -    Szymon Mielewczyk o aranżowaniu przestrzeni i relacji w biznesie

od 19:00 -  Networking  przy małym „co nieco”

Gość specjalny:

Szymon Mielewczyk – przedsiębiorca, prezes i właściciel firmy Ladeco. Z wykształcenia informatyk, który w swoim biznesie postawił na aranżację wnętrz, design i ergonomię. Entuzjasta „antybiurowych” koncepcji miejsc pracy. Wierzy, że dobrze zaprojektowana, nieformalna przestrzeń sprzyja kreatywności i podnosi wyniki. Stale poszukuje inspiracji i nowych możliwości do wykorzystania w biznesie.

O Coffitivity:

Sopockie sesje networkingowe Coffitivity, organizowane przez Stowarzyszenie "Wolna Przedsiębiorczość" przy współpracy z Miastem Sopot, to autorski pomysł na promowanie i animowanie trójmiejskich środowisk kreatywnych. Cykl adresowany jest do osób realizujących ciekawe projekty, szukających okazji do nawiązania ciekawych kontaktów, poznania nietuzinkowych ludzi i idei. Coffitivity, to spotkania dla tych, którzy mają głowę pełną pomysłów, nie boją się nowych wyzwań, szukają inspiracji, a do tego lubią dobrą kawę i chcą poznawać ciekawe miejsca w Sopocie.

facebook.com/UwolnijSwojaPrzedsiebiorczosc/events

Kiedy i gdzie?

30 września 2015 r. (środa), godz. 18:00
Skansen Archeologiczny „Grodzisko w Sopocie”, ul. Haffnera 63

Zgłoszenia i kontakt

Wstęp wolny, aby wziąć udział w Coffitivity #6 należy zarejestrować się na: www.coffitivity6.eventbrite.com

Do wydarzenia można również dołączyć na facebooku: https://www.facebook.com/events/719125301526409/

Śledź nas na: www.facebook.com/UwolnijSwojaPrzedsiebiorczosc

Uwaga: W trakcie spotkania będzie sporządzana dokumentacja fotograficzna. Biorąc udział w spotkaniu uczestnik wyraża zgodę na nieodpłatne i nieograniczone w czasie upublicznianie swojego wizerunku na zdjęciach i filmach zrealizowanych podczas wydarzenia na potrzeby działań promocyjnych prowadzonych przez Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość”. Jeśli nie życzysz sobie być widocznym/ą na zdjęciach, zgłosić to na miejscu przy potwierdzeniu rejestracji.

23-09-2015