Witamy na oficjalnej stronie internetowej regionalnego ośrodka Enterprise Europe Network w Sopocie


 

Misja Gospodarcza w Gdańsku dla firm korzystających z rozwiązań filtracyjnych

W dniach 12-14 maja z misją gospodarczą w Polsce (Gdańsk, Łódź, Warszawa i Białystok) będzie przebywać brytyjski dostawca rozwiązań filtracyjnych – Chainings (www.chainings.com). Zainteresowane firmy z woj. pomorskiego zapraszamy do współpracy!

 

Firma Chainings przyjeżdża do Polski z misją handlową w celu nawiązania współpracy w zakresie dystrybucji i produkcji rozwiązań filtracyjnych. Brytyjskie przedsiębiorstwo poszukuje polskich partnerów biznesowych, którzy w ramach swojej działalności świadczą w szerokim zakresie usługi techniczne, eksploatacyjne i konserwacyjne dla firm mających do czynienia z:

·         budową ciężkich maszyn,

·         inżynierią kolejowej,

·         przekładniami wielkogabarytowymi,

·         dużymi transformatorami elektrycznymi,

·         zespołami elektrycznych agregatów prądotwórczych,

·         regeneracją olejów,

·         maszynami górniczymi,

·         flotami pojazdów ciężkich.

 

Nowym partnerom Chainings oferuje i zapewnia wsparcie techniczne i biznesowe oraz szkolenia. Podczas misji  handlowej firmie będzie towarzyszył tłumacz-inżynier.

 

Firmy zainteresowane nawiązaniem współpracy z Chainings Ltd prosimy o kontakt z ośrodkiem Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu „Wolna Przedsiębiorczość”, pod numerem tel. +48 796 704 730 lub +48 884 895 822 lub e-mail: een@swp.gda.pl 

 

O firmie:

Chainings Ltd jest średniej wielkości przedsiębiorstwem inżynieryjnym dostarczającym rozwiązania filtracyjne, w tym m.in. produkującym unikalny i opatentowany filtr bocznikowy Chainings. Historia firmy sięga dwudziestu lat wstecz. Od początku działalności firma dostarczyła swoje unikalne produkty do odbiorców związanych z wieloma gałęziami przemysłu na całym świecie, czyli przedsiębiorstw poszukujących korzyści związanych z utrzymaniem wysokiej jakości oleju/paliwa, polepszeniem bilansu ekonomicznego związanego z serwisowaniem oraz zmniejszeniem negatywnego wpływu na środowisko. Chainings priorytetowo traktuje innowacyjność wszystkich produktów swojej oferty. Rozwiązania filtracyjne Chainings usuwa zużyte cząsteczki i wodę z układów hydraulicznych, olej smarowy oraz napędowy. System Chainings jest często instalowany nie zamiast, ale jako dodatkowe wparcie i ochrona do wcześniej zainstalowanych filtrów.  

www.chainings.com

06-05-2015