Witamy na oficjalnej stronie internetowej regionalnego ośrodka Enterprise Europe Network w Sopocie


 

GAMESCOM 2016 - rozmowy B2B dla branży gier komputerowych

W imieniu pomorskiego ośrodka sieci Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu "Wolna Przedsiębiorczość" zapraszamy do udziału w rozmowach B2B skierowanych do podmiotów działających w szeroko pojętym sektorze gier komputerowych, które odbędą się w dniach 17-19 sierpnia 2016 r. podczas targów GAMESCOM w Kolonii, w Niemczech.


DLA KOGO PRZEZNACZONE SĄ SPOTKANIA?
Giełda kooperacyjna przeznaczona jest dla przedstawicieli firm, uczelni i innych podmiotów działających w szeroko pojętej branży gier wideo i gier komputerowych. W ubiegłym roku firmy z 26 krajów odbyły ponad 190 spotkań.

Lista zarejestrowanych obecnie uczestników jest dostępna pod adresem https://www.b2match.eu/gamesmatch2016/participants
Rejestracji dokonać można pod adresem https://www.b2match.eu/gamesmatch2016/sign_up

JAK TO DZIAŁA?
  • Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać.
  • Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej giełdy.
  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy.

UWAGA!
Wyboru firm, z którymi chce się odbyć spotkania podczas giełdy, mogą dokonywać tylko przedsiębiorcy zarejestrowani na giełdzie jako deweloperzy, twórcy, wydawcy lub inwestorzy (grupa pierwsza).
Pozostali zarejestrowani uczestnicy (np. usługi powiązane z grami tj. marketing, monetyzacja, produkcja audio, lokalizacja jak również inkubatory, parki technologiczne, NGO i instytucje publiczne) nie mogą samodzielnie dokonywać wyboru partnerów spotkań, mogą natomiast zostać zaproszeni do udziału w spotkaniach przez firmy wymienione w grupie pierwszej.
W dniach 17-19 sierpnia przy ponumerowanych stolikach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych, indywidualnych spotkań.

KOSZTY:
Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają koszty w zakresie transportu i zakwaterowania na miejscu.
 
Uczestnicy winni zakupić bilety na targi dla gości biznesowych (36 euro jednodniowy, 71,50 euro za trzydniowy). Po 17 sierpnia ceny biletów wzrosną. Link do informacji o biletach: http://www.gamescom-cologne.com/gamescom/for-visitors/Ticket/index.php
 
WAŻNE TERMINY:
  • Rejestracja uczestników i profilu trwa do 10 sierpnia
  • Wybór partnerów do spotkań trwa do 10 sierpnia
  • Spotkania B2B w dniach 17-19 sierpnia
 
INFORMACJE:
Wszelkie pytania dotyczące udziału w giełdzie kooperacyjnej należy kierować do pomorskiego ośrodka sieci Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu "Wolna Przedsiębiorczość", e-mail: pawel.gruszkowski@swp.gda.pl lub pod tel. 797 704 730.
 
Zachęcamy do rejestracji !
 
01-07-2016