Witamy na oficjalnej stronie internetowej regionalnego ośrodka Enterprise Europe Network w Sopocie


 

Nawiąż współpracę z brytyjskimi firmami z sektora kolejowego – Targi TRAKO, 22-25 września, AmberEXPO, Gdańsk

Targi TRAKO to największe i najbardziej prestiżowe w Polsce i drugie w Europie spotkanie branży transportu szynowego. Przedstawiciele branży z całego świata prezentują aktualny poziomu rozwoju kolejnictwa oraz infrastruktury kolejowej.

TRAKO to doskonała okazja do prezentacji najnowszych technologii, promowania transportu szynowego (kolej i tramwaje), spedycji i logistyki kolejowej, a także spotkania w środowisku branżowym. Wydarzenie cieszy się ogromnym zainteresowaniem przyciągając ponad 500 wystawców i kilkanaście tysięcy odwiedzających. Dotychczas wystawa odbyła się w latach 1996, 1998 i 1999 w Gdyni, natomiast począwszy od 2001 wydarzenie organizowane jest co dwa lata w Gdańsku w ramach Międzynarodowych Targów Gdańskich. Od 2013 siedzibą targów jest AmberEXPO, a ekspozycja taborowa jest prezentowana na Gdańsk Stadion EXPO.

Wśród tegorocznych wystawców Targów TRAKO będzie 25 brytyjskich firm zainteresowanych nawiązaniem kontaktów biznesowych z polskimi przedsiębiorcami z branży kolejowej. Do odwiedzenia stoiska Brytyjczycy zapraszają do hali A.

Firmy zainteresowane spotkaniami B2B z przedsiębiorcami z Wielkiej Brytanii prosimy o kontakt z ośrodkiem sieci Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu „Wolna Przedsiębiorczość” w celu ustalenia dogodnego terminu:

Paweł Gruszkowski
,
tel.: 796 704 730,
e-mail: pawel.gruszkowski@swp.gda.pl

Lista wystawców z Wielkiej Brytanii (katalog ze szczegółowym opisem działalności firm oraz ich oferty jest dostępny pod tym adresem – LINK):  

Camlin Rail Ltd - www.camlinrail.com
Mechan Ltd - www.mechan.co.uk
Petards - www.petards.com
Morris Line Engineering J.W. & E. Morris & Son Ltd - www.morrisline.co.uk
Predator Equipment Limited - www.predatorni.com
PSV Wipers Ltd - www.psv-wipers.com
MPEC Technology Ltd - www.mpec.co.uk
A.Proctor Group Limited - www.proctorgroup.com
PROTECTHEAR - www.protecthear.co.uk
Infotec Ltd - www.infotec.co.uk
Hitachi ICS Europe - www.hitachi-infocon.com
PCC.eu - www.pcc-eu.com
Rowe Hankins Ltd - www.rowehankins.com
Gioconda Ltd - www.gioconda.co.uk
Artesyn Embedded Technologies - www.artesyn.com
Step on Safety Ltd - www.steponsafety.co.uk
Rail Products - www.railproducts.uk.com
MGF Excavation Safely Solutions  - www.mgf.ltd.uk
Navaho Technologies Ltd - www.navaho.co.uk
DMS technologies Ltd -  www.dmstech.co.uk
Nomad Digital Limited - www.nomad-digital.com
DeltaRail - www.deltarail.com
Fugro - www.fugro-aperio.com
Legion Limited - www.legion.com
Ricardo Rail - rail.ricardo.com

Organizatorem Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO są Międzynarodowe Targi Gdańskie SA i Grupę PKP, a wydarzeniu partnerują: Bombardier, Knorr-Bremse, Medcom, Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA, TINES oraz TRACK TEC.

Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO – 22-25 września 2015

AmberExpo, ul. Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk

www.trakotargi.amberexpo.pl

04-09-2015