Witamy na oficjalnej stronie internetowej regionalnego ośrodka Enterprise Europe Network w Sopocie


 

Konferencja „Rewolucje MŚP: Nowe technologie jako źródło przewagi konkurencyjnej", 13 maja 2015 r., Gdynia, Pomorski Park Naukowo-Technologiczny

Co?

W imieniu dziennika „Rzeczpospolita” serdecznie zapraszamy na konferencję „Rewolucje MŚP: Nowe technologie jako źródło przewagi konkurencyjnej", która odbędzie się 13 maja w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.

Udział w konferencji jest bezpłatny.


W nowej gospodarce każda chcąca przetrwać na rynku firma musi inwestować w nowoczesne technologie. Ich zastosowanie w przedsiębiorstwie daje szanse lepszego wykorzystania potencjału oraz realizacji założonych celów. Jak sprostać wyzwaniom na konkurencyjnym rynku i nie dać się wyprzedzić firmom, które świadczą te same usługi w nowym modelu biznesowym? O tym opowiedzą eksperci i przedsiębiorcy, którzy już rozpoczęli rewolucję technologiczną w swoich firmach.

Szczegółowy program konferencji >>

 

Dla kogo?

Adresatami konferencji są:

  • właściciele i kadra zarządzającą małych i średnich przedsiębiorstw,
  • przedsiębiorcy, którzy z sukcesem wykorzystują potencjał nowych technologii w swoich firmach,
  • naukowcy, którzy realizują lub też chcą realizować projekty z biznesem
  • przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu, których zaangażowanie pozytywnie wspiera rozwój innowacyjności polskiej gospodarki.

     

Kiedy i gdzie?

 13 maja 2015 (wtorek) w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni przy Al. Zwycięstwa 96/98.

 

Szczegóły i kontakt:

Wszelkie pytania dotyczące wydarzenia proszę kierować do Katarzyny Jachny, tel. 22 463 01 22, e-mail: katarzyna.jachna@rzeczpospolita.pl.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie konferencji>>

28-04-2015