Informacja i porada prawna dotycząca prawa i polityk Unii Europejskiej

Nasz ośrodek specjalizuje się w informowaniu o zmianach w prawie gospodarczym Unii Europejskiej oraz procesie dostosowywania prawa polskiego do prawa europejskiego. Informujemy też o wszelkich innych zagadnieniach związanych z Unią Europejską, takich jak instytucjonalny oraz prawny system UE, dotacje i programy pomocy, polityki itd. Informacje i porady realizowane są w formie odpowiedzi indywidualnych, jak również szkoleń, seminariów, wykładów itp.

Interaktywne kształtowanie polityki

Dzięki systemowi Interaktywnego Kształtowania Polityki (IPM) Pomagamy przedsiębiorcom w zgłaszaniu do Komisji Europejskiej swoich spostrzeżeń i uwag na temat prawa europejskiego i jego ewentualnych luk lub błędnego stosowania przez państwowe instytucje. Aby zgłosić nam zidentyfikowany problem nie jest potrzebna specjalistyczna wiedza prawnicza, więcej na temat IPM tutaj

Poszukiwanie zagranicznych partnerów biznesowych

Poprzez sieć ponad 500 ośrodków EEN w całej Europie oraz niezwykle obszerną kooperacyjną, biznesową bazę danych pomagamy wszystkim przedsiębiorcom chcącym nawiązać wewnątrz wspólnotową współpracę biznesową, w dotarciu do potencjalnych kontrahentów. Wspierana przez EEN współpraca może dotyczyć jedynie ofert:

Aby sprawdzić aktualne oferty, bądź dodać własną wejdź tutaj.

Organizowanie wyjazdów na targi i misje handlowe

Więcej o tym dziale tutaj.